Plan Cinta EP9

10
  •   
  • HD
  • U
  • Category : Plan Cinta
  • Tags : tv3
  • Views : 360
  • Release year: 2019
  • Running time: 21 Minutes
  • Details :

Plan Cinta Episod 9 - Kisah Nizam yang sukakan Alisya, seorang cikgu. Pelbagai usaha dilakukannya untuk memikat hati Alisya dengan bantuan daripada ibu Alisya dan Mira. Disekolah pula Alisya dipertemukan dengan Irsyad yang jatuh hati pandang pertama pada Alisya.

# Title Air Date
1 Plan Cinta EP1 Tuesday, January 29, 2019
2 Plan Cinta EP2 Wednesday, January 30, 2019
3 Plan Cinta EP3 Thursday, January 31, 2019
4 Plan Cinta EP4 Monday, February 04, 2019
5 Plan Cinta EP5 Tuesday, February 05, 2019
6 Plan Cinta EP6 Wednesday, February 06, 2019
7 Plan Cinta EP7 Thursday, February 07, 2019
8 Plan Cinta EP8 Monday, February 11, 2019
9 Plan Cinta EP9 Tuesday, February 12, 2019
10 Plan Cinta EP10 Wednesday, February 13, 2019
11 Plan Cinta EP11 Thursday, February 14, 2019
12 Plan Cinta EP12 Monday, February 18, 2019
13 Plan Cinta EP13 Tuesday, February 19, 2019
14 Plan Cinta EP14 Wednesday, February 20, 2019

Discover






    close