Opsss Terpikat Cik Sombong EP22

10
  •   
  • HD
  • U

Opsss Terpikat Cik Sombong Episod 22 - Ira Harisya. Cantik, manis dan penuh gaya dengan aura memikat. Namun begitu, Ira Harisya benci lelaki yang suka ambil kesempatan pada perempuan cantik sepertinya. Lebih-lebih lagi, lelaki itu Zeid Farhans.

Bengang! Benci! Meluat! Tiga rasa bersatu dalam hati Ira Harisya, bila Farhans bekerja sebagai pemandu peribadi Tan Sri Rashid. Ingat dia hairan sekalipun depan mata dia tu cucu lanun. Silap besarlah. Berani cuba nak dekat-dekat dengan dia memang merasa jadi punching bag.

Berkahwin, bukanlah pilihan terakhir Farhans. Tapi sebagai lelaki yang bertanggungjawab, dia memilih untuk menjaga Ira Harisya. Berbeza dengan Ira Harisya, hanya kesakitan yang dibawa sehingga ke gerbang perkahwinan.

Bila keputusan sudah dibuat Tan Sri Rashid, tiada siapa yang mampu membantah termasuk Ira Harisya. Benci hatinya tidak mampu diungkapkan. Makin terluka bila Farhans menjadi suami. Suami yang tidak dirancang. Namun, bagi Farhans, itulah permatanya. Itulah berlian yang kilauannya sangat mahal. Dia suka Ira Harisya. Selamanya akan suka! Opss…dia sudah terpikat pada cik sombong, Tetapi Ira Harisya, bila dia kata tak suka, bermakna selamanya dia tak akan suka!

# Title Air Date
1 Opsss Terpikat Cik Sombong EP1 Saturday, December 15, 2018
2 Opsss Terpikat Cik Sombong EP2 Saturday, December 15, 2018
3 Opsss Terpikat Cik Sombong EP3 Tuesday, December 18, 2018
4 Opsss Terpikat Cik Sombong EP4 Wednesday, December 19, 2018
5 Opsss Terpikat Cik Sombong EP5 Tuesday, December 25, 2018
6 Opsss Terpikat Cik Sombong EP6 Wednesday, December 26, 2018
7 Opsss Terpikat Cik Sombong EP7 Wednesday, January 02, 2019
8 Opsss Terpikat Cik Sombong EP8 Wednesday, January 02, 2019
9 Opsss Terpikat Cik Sombong EP9 Tuesday, January 08, 2019
10 Opsss Terpikat Cik Sombong EP10 Wednesday, January 09, 2019
11 Opsss Terpikat Cik Sombong EP11 Thursday, January 17, 2019
12 Opsss Terpikat Cik Sombong EP12 Thursday, January 17, 2019
13 Opsss Terpikat Cik Sombong EP13 Wednesday, January 23, 2019
14 Opsss Terpikat Cik Sombong EP14 Thursday, January 24, 2019
15 Opsss Terpikat Cik Sombong EP15 Tuesday, January 29, 2019
16 Opsss Terpikat Cik Sombong EP16 Wednesday, January 30, 2019
17 Opsss Terpikat Cik Sombong EP17 Thursday, February 07, 2019
18 Opsss Terpikat Cik Sombong EP18 Thursday, February 07, 2019
19 Opsss Terpikat Cik Sombong EP19 Tuesday, February 12, 2019
20 Opsss Terpikat Cik Sombong EP20 Wednesday, February 13, 2019
21 Opsss Terpikat Cik Sombong EP21 Thursday, February 21, 2019
22 Opsss Terpikat Cik Sombong EP22 Thursday, February 21, 2019
23 Opsss Terpikat Cik Sombong EP23 Thursday, February 28, 2019
24 Opsss Terpikat Cik Sombong EP24 Thursday, February 28, 2019
25 Opsss Terpikat Cik Sombong EP25 Wednesday, March 06, 2019
26 Opsss Terpikat Cik Sombong EP26 Wednesday, March 06, 2019
27 Opsss Terpikat Cik Sombong EP27 Thursday, March 14, 2019
28 Opsss Terpikat Cik Sombong EP28 Thursday, March 14, 2019
29 Opsss Terpikat Cik Sombong EP29 Wednesday, March 20, 2019
30 Opsss Terpikat Cik Sombong EP30 Thursday, March 21, 2019

Discover





    close