Senafas Rindu EP4

10
  •   
  • HD
  • U
  • Category : Senafas Rindu
  • Tags : astro
  • Views : 5325
  • Release year: 2019
  • Running time: 43 Minutes
  • Details :

Senafas Rindu Episod 4 - Kisah Fariz Ashman dan Vivianna (Anne) yang mana masing-masing mempunyai pengalaman pahit dalam percintaan. Fariz pernah bercinta dengan Shafika di alam persekolahan tetapi dihalang oleh ibunya sendiri. Vivianna pula dipaksa berkahwin dengan Kelvin dan ditingalkan tanpa sebab.

Kemunculan Vivianna, gadis sekolejnya yang berbangsa Cina menarik perhatian Fariz. Fariz membantu Vivianna ketika dia menghadapi masalah. Mereka semakin rapat namun pelbagai halangan perlu mereka tempuhi daripada keluarga mereka. Pada masa yang sama, Shafika turut hadir menagih cinta Fariz.

Fariz akhirnya nekad membawa Vivianna memasuki Islam dan mengahwininya. Namun begitu, ibu Fariz, Maznah dan kakaknya, Marina enggan menerima Viviana atau nama islamnya Siti Nur Ain. Nenek Fariz, Tun Afifah banyak mendorong Vivianna menjadi sabar dan tabah dalam rumah tersebut.

# Title Air Date
1 Senafas Rindu EP1 Monday, February 04, 2019
2 Senafas Rindu EP2 Tuesday, February 05, 2019
3 Senafas Rindu EP3 Wednesday, February 06, 2019
4 Senafas Rindu EP4 Thursday, February 07, 2019
5 Senafas Rindu EP5 Monday, February 11, 2019
6 Senafas Rindu EP6 Tuesday, February 12, 2019
7 Senafas Rindu EP7 Wednesday, February 13, 2019
8 Senafas Rindu EP8 Thursday, February 14, 2019
9 Senafas Rindu EP9 Monday, February 18, 2019
10 Senafas Rindu EP10 Tuesday, February 19, 2019

Discover






    close