Isteri Dalam Sangkar EP15

  • HD
  • U

Isteri Dalam Sangkar Episod 15 - Aishah (Nina Iskandar) dijaga oleh makcik Aini (Sherie Merlis) setelah kematian ibubapanya. Layanan yang diterima oleh Aishah sangat diingin. Dia diperhambakan di rumah sendiri.

Pernikahan tanpa sengaja antara Aishah & Tengku Iskandar (Azrel Ismail) menambahkan lagi kesengsaraan. Adakah bahagia akan muncul dalam hidup Aishah?

# Title Air Date
1 Isteri Dalam Sangkar EP1 Friday, October 19, 2018
2 Isteri Dalam Sangkar EP2 Friday, October 19, 2018
3 Isteri Dalam Sangkar EP3 Thursday, October 25, 2018
4 Isteri Dalam Sangkar EP4 Friday, October 26, 2018
5 Isteri Dalam Sangkar EP5 Monday, November 05, 2018
6 Isteri Dalam Sangkar EP6 Tuesday, November 06, 2018
7 Isteri Dalam Sangkar EP7 Thursday, November 08, 2018
8 Isteri Dalam Sangkar EP8 Sunday, November 11, 2018
9 Isteri Dalam Sangkar EP9 Thursday, November 15, 2018
10 Isteri Dalam Sangkar EP10 Friday, November 16, 2018
11 Isteri Dalam Sangkar EP11 Thursday, November 22, 2018
12 Isteri Dalam Sangkar EP12 Friday, November 23, 2018
13 Isteri Dalam Sangkar EP13 Sunday, December 02, 2018
14 Isteri Dalam Sangkar EP14 Sunday, December 02, 2018
15 Isteri Dalam Sangkar EP15 Friday, December 07, 2018
16 Isteri Dalam Sangkar EP16 Friday, December 07, 2018
17 Isteri Dalam Sangkar EP17 Thursday, December 13, 2018
18 Isteri Dalam Sangkar EP18 Saturday, December 15, 2018
19 Isteri Dalam Sangkar EP19 Saturday, December 22, 2018
20 Isteri Dalam Sangkar EP20 Saturday, December 22, 2018
21 Isteri Dalam Sangkar EP21 Thursday, December 27, 2018
22 Isteri Dalam Sangkar EP22 Monday, December 31, 2018
23 Isteri Dalam Sangkar EP23 Thursday, January 03, 2019
24 Isteri Dalam Sangkar EP24 Sunday, January 06, 2019
25 Isteri Dalam Sangkar EP25 Thursday, January 10, 2019
26 Isteri Dalam Sangkar EP26 Sunday, January 13, 2019
27 Isteri Dalam Sangkar EP27 Friday, January 18, 2019
28 Isteri Dalam Sangkar EP28 Friday, January 18, 2019
29 Isteri Dalam Sangkar EP29 Thursday, January 24, 2019
30 Isteri Dalam Sangkar EP30 Saturday, January 26, 2019
31 Isteri Dalam Sangkar EP31 Thursday, January 31, 2019