Kan Kukejar Cinta Kamu EP27

10
  •   
  • HD
  • U

Kan Kukejar Cinta Kamu Episod 27 - Alma dan Raiyan bertemu ketika sama-sama belajar di luar negara dan berkahwin secara senyap tanpa pengetahuan keluarga sebelum kembalinya ke tanah air.

Sehari selepas berada di tanah air, Raiyan kemalangan hingga menyebabkan dia kehilangan identiti diri dan keliru sentiasa. Alma atur strategi. Tanpa dedahkan statusnya sebagai isteri, dia buru dan dekati Raiyan dalam senyap.

Nek bonda yang digelar 'Hitler' orang berkuasa dalam keluarga Raqib mengetahui Ray sudah berkahwin dengan Alma tetapi disebabkan dendamnya dengan keluarga Alma, Nek Bonda merahsiakan kewujudan Alma daripada Ray. Nek Bonda memilih Dilaila untuk dikahwinkan dengan cucu kesayangannya.

Bapa Alma, Datuk Seri Hakim pula mahu Alma berkahwin dengan Huzail, anak rakan kongsinya. Alma merahsiakan statusnya kerana bapanya sebelum ini pernah berpesan supaya dia tidak mendekati keluarga Datuk Raqib.

# Title Air Date
1 Kan Kukejar Cinta Kamu EP1 Monday, December 17, 2018
2 Kan Kukejar Cinta Kamu EP2 Tuesday, December 18, 2018
3 Kan Kukejar Cinta Kamu EP3 Wednesday, December 19, 2018
4 Kan Kukejar Cinta Kamu EP4 Thursday, December 20, 2018
5 Kan Kukejar Cinta Kamu EP5 Monday, December 24, 2018
6 Kan Kukejar Cinta Kamu EP6 Tuesday, December 25, 2018
7 Kan Kukejar Cinta Kamu EP7 Wednesday, December 26, 2018
8 Kan Kukejar Cinta Kamu EP8 Thursday, December 27, 2018
9 Kan Kukejar Cinta Kamu EP9 Monday, December 31, 2018
10 Kan Kukejar Cinta Kamu EP10 Tuesday, January 01, 2019
11 Kan Kukejar Cinta Kamu EP11 Wednesday, January 02, 2019
12 Kan Kukejar Cinta Kamu EP12 Thursday, January 03, 2019
13 Kan Kukejar Cinta Kamu EP13 Monday, January 07, 2019
14 Kan Kukejar Cinta Kamu EP14 Tuesday, January 08, 2019
15 Kan Kukejar Cinta Kamu EP15 Wednesday, January 09, 2019
16 Kan Kukejar Cinta Kamu EP16 Thursday, January 10, 2019
17 Kan Kukejar Cinta Kamu EP17 Monday, January 14, 2019
18 Kan Kukejar Cinta Kamu EP18 Tuesday, January 15, 2019
19 Kan Kukejar Cinta Kamu EP19 Wednesday, January 16, 2019
20 Kan Kukejar Cinta Kamu EP20 Thursday, January 17, 2019
21 Kan Kukejar Cinta Kamu EP21 Monday, January 21, 2019
22 Kan Kukejar Cinta Kamu EP22 Tuesday, January 22, 2019
23 Kan Kukejar Cinta Kamu EP23 Wednesday, January 23, 2019
24 Kan Kukejar Cinta Kamu EP24 Thursday, January 24, 2019
25 Kan Kukejar Cinta Kamu EP25 Monday, January 28, 2019
26 Kan Kukejar Cinta Kamu EP26 Tuesday, January 29, 2019
27 Kan Kukejar Cinta Kamu EP27 Wednesday, January 30, 2019
28 Kan Kukejar Cinta Kamu Episod Akhir Thursday, January 31, 2019

Discover






    close