Cinta Tanpa Henti EP4

10
  •   
  • HD
  • U
  • Category : Cinta Tanpa Henti
  • Tags : tv3
  • Views : 906
  • Release year: 2019
  • Running time: 42 Minutes
  • Details :

Cinta Tanpa Henti Episod 4 - Kisah Sumayyah anak Tuan Rahim disebut-sebut sebagai pewaris yang mengambil alih Edruce Airlines. Sumayyah berkahwin dengan Hisyam, seorang pelukis jalanan tetapi mendapat tentangan dari Tuan Rahim yang berhasrat menyatukan Sumayyah dengan Zarif, anak kepada Tan Sri Zaid untuk mengembangkan empayar businessnya.

Sumayyah dihalau keluar dari rumah dan mula hidup bersama Hisyam sehingga dia disahkan mengidap penyakit. Hisyam cuba membahagiakan isterinya selepas kahwin dan berusaha keras menampung kos rawatan Sumayyah.

# Title Air Date
1 Cinta Tanpa Henti EP1 Tuesday, February 26, 2019
2 Cinta Tanpa Henti EP2 Thursday, February 28, 2019
3 Cinta Tanpa Henti EP3 Thursday, February 28, 2019
4 Cinta Tanpa Henti EP4 Monday, March 04, 2019
5 Cinta Tanpa Henti EP5 Tuesday, March 05, 2019
6 Cinta Tanpa Henti EP6 Wednesday, March 06, 2019
7 Cinta Tanpa Henti EP7 Thursday, March 07, 2019
8 Cinta Tanpa Henti EP8 Monday, March 11, 2019
9 Cinta Tanpa Henti EP9 Tuesday, March 12, 2019
10 Cinta Tanpa Henti EP10 Wednesday, March 13, 2019
11 Cinta Tanpa Henti EP11 Thursday, March 14, 2019
12 Cinta Tanpa Henti EP12 Monday, March 18, 2019
13 Cinta Tanpa Henti EP13 Tuesday, March 19, 2019

Discover






    close