Dia Menantu Rahsia EP11

10
  •   
  • HD
  • U
  • Category : Dia Menantu Rahsia
  • Tags : tv3
  • Views : 1443
  • Release year: 2019
  • Running time: 42 Minutes
  • Details :

Dia Menantu Rahsia Episod 11 - Pertunangan antara Zamer dengan Doktor Suraya telah merobek hati Melissa. Apatah lagi pertunangan itu atas permintaan emak Zamer sendiri. Kerana mahu merawat hati yang kecewa, Melissa membawa diri ke Kuala Lumpur.

Pertemuan antara Melissa dengan Syakir di Kuala Lumpur telah mengubah keseluruhan hidup mereka. Semuanya bermula dengan permintaan tidak diduga daripada Syakir. Lamaran daripada Syakir, akhirnya diterima Melissa semata-mata mahu melarikan diri daripada Zamer yang terus mengejar cintanya.

Malahan Engku Kamelia juga turut mendambakan cinta Syakir. Tujuan mereka mahu berkahwin tidak diketahui sesiapa. Malahan perkahwinan itu juga tanpa rasa cinta di hati masing-masing.

Mampukah perkahwinan itu menyelesaikan masalah mereka? Selama manakah mereka mampu bertahan hidup di alam perkahwinan itu?

# Title Air Date
1 Dia Menantu Rahsia EP1 Tuesday, January 29, 2019
2 Dia Menantu Rahsia EP2 Wednesday, January 30, 2019
3 Dia Menantu Rahsia EP3 Thursday, January 31, 2019
4 Dia Menantu Rahsia EP4 Friday, February 01, 2019
5 Dia Menantu Rahsia EP5 Monday, February 04, 2019
6 Dia Menantu Rahsia EP6 Tuesday, February 05, 2019
7 Dia Menantu Rahsia EP7 Wednesday, February 06, 2019
8 Dia Menantu Rahsia EP8 Thursday, February 07, 2019
9 Dia Menantu Rahsia EP9 Friday, February 08, 2019
10 Dia Menantu Rahsia EP10 Monday, February 11, 2019
11 Dia Menantu Rahsia EP11 Tuesday, February 12, 2019
12 Dia Menantu Rahsia EP12 Wednesday, February 13, 2019
13 Dia Menantu Rahsia EP13 Thursday, February 14, 2019
14 Dia Menantu Rahsia EP14 Friday, February 15, 2019
15 Dia Menantu Rahsia EP15 Monday, February 18, 2019
16 Dia Menantu Rahsia EP16 Tuesday, February 19, 2019

Discover






    close