Selafaz Cinta EP56

10
  •   
  • HD
  • U
  • Category : Selafaz Cinta
  • Tags : astro
  • Views : 5083
  • Release year: 2019
  • Running time: 42 Minutes
  • Details :

Selafaz Cinta Episod 56 - Mengisahkan mengisahkan konflik rumah tangga melibatkan dilema seorang wanita bernama Jannah yang menghadapi masalah orang ketiga dalam rumahtangganya. Lebih malang lagi apabila orang ketiga tersebut merupakan adik kawan baiknya sendiri. Semuanya berubah bila Jannah secara tidak sengaja terbaca pesanan teks di telefon bimbit suaminya, Reza. Pesanan yang berbaur mesra tersebut dihantar oleh seorang wanita yang menggelarkan dirinya sebagai ‘Snow White’. Walau bagaimanapun, Jannah tetap bersangka baik pada Reza.

Reza Ammar seorang eksekutif perniagaan di syarikat hartanah miliknya. Seorang suami yang baik, menjaga agama dan penyayang pada keluarga. Bukan jenis yang mudah tergoda dengan wanita namun kekhilafannya membuatkan Reza jatuh cinta pada Liza, seorang pramugari. Namun Reza tetap mencintai dan menyayangi Jannah dan anak mereka Shila.

 

Zahratul Jannah seorang pengusaha fesyen hijab, motivator. Isteri Reza ini selain cantik juga seorang muslimah yang taat. Patuh pada suami. Dulunya seorang gadis yang manja, suka bersosial dan tidak matang. Kini, menjadi seorang yang taat pada agama hasil bimbingan Reza. Setia dan percaya kepada suami namun mula meragui suaminya ketika Reza mula berubah.

Liza Lyana berkenalan dengan Reza ketika berada di satu penerbangan luar negara. Menjalinkan hubungan skandal dengan Reza. Semakin lama, Liza bukan hanya jatuh cinta kepada Reza. Namun dia semakin obses dengan Reza sehingga sanggup melakukan apa sahaja untuk mendapatkan Reza.

Ustaz Fakih membesar dengan ilmu agama di luar Negara dan pulang ke Malaysia menjadi seorang Ustaz. Namun, satu konflik timbul yang mula menguji kesetiaan kepada isterinya. Ustaz Fakeh mula jatuh cinta dengan isteri orang yang selalu hadir ke kuliah agamanya. Dalam masa yang sama, Fakeh ni kasihankan wanita tersebut yang dianiyai oleh suami.

# Title Air Date
1 Selafaz Cinta EP1 Tuesday, November 27, 2018
2 Selafaz Cinta EP2 Wednesday, November 28, 2018
3 Selafaz Cinta EP3 Thursday, November 29, 2018
4 Selafaz Cinta EP4 Friday, November 30, 2018
5 Selafaz Cinta EP5 Monday, December 03, 2018
6 Selafaz Cinta EP6 Tuesday, December 04, 2018
7 Selafaz Cinta EP7 Wednesday, December 05, 2018
8 Selafaz Cinta EP8 Thursday, December 06, 2018
9 Selafaz Cinta EP9 Friday, December 07, 2018
10 Selafaz Cinta EP10 Monday, December 10, 2018
11 Selafaz Cinta EP11 Tuesday, December 11, 2018
12 Selafaz Cinta EP12 Wednesday, December 12, 2018
13 Selafaz Cinta EP13 Thursday, December 13, 2018
14 Selafaz Cinta EP14 Friday, December 14, 2018
15 Selafaz Cinta EP15 Monday, December 17, 2018
16 Selafaz Cinta EP16 Tuesday, December 18, 2018
17 Selafaz Cinta EP17 Wednesday, December 19, 2018
18 Selafaz Cinta EP18 Thursday, December 20, 2018
19 Selafaz Cinta EP19 Friday, December 21, 2018
20 Selafaz Cinta EP20 Monday, December 24, 2018
21 Selafaz Cinta EP21 Tuesday, December 25, 2018
22 Selafaz Cinta EP22 Wednesday, December 26, 2018
23 Selafaz Cinta EP23 Thursday, December 27, 2018
24 Selafaz Cinta EP24 Friday, December 28, 2018
25 Selafaz Cinta EP25 Monday, December 31, 2018
26 Selafaz Cinta EP26 Tuesday, January 01, 2019
27 Selafaz Cinta EP27 Wednesday, January 02, 2019
28 Selafaz Cinta EP28 Thursday, January 03, 2019
29 Selafaz Cinta EP29 Friday, January 04, 2019
30 Selafaz Cinta EP30 Monday, January 07, 2019
31 Selafaz Cinta EP31 Tuesday, January 08, 2019
32 Selafaz Cinta EP32 Wednesday, January 09, 2019
33 Selafaz Cinta EP33 Thursday, January 10, 2019
34 Selafaz Cinta EP34 Friday, January 11, 2019
35 Selafaz Cinta EP35 Monday, January 14, 2019
36 Selafaz Cinta EP36 Tuesday, January 15, 2019
37 Selafaz Cinta EP37 Wednesday, January 16, 2019
38 Selafaz Cinta EP38 Thursday, January 17, 2019
39 Selafaz Cinta EP39 Friday, January 18, 2019
40 Selafaz Cinta EP40 Monday, January 21, 2019
41 Selafaz Cinta EP41 Tuesday, January 22, 2019
42 Selafaz Cinta EP42 Wednesday, January 23, 2019
43 Selafaz Cinta EP43 Thursday, January 24, 2019
44 Selafaz Cinta EP44 Friday, January 25, 2019
45 Selafaz Cinta EP45 Monday, January 28, 2019
46 Selafaz Cinta EP46 Tuesday, January 29, 2019
47 Selafaz Cinta EP47 Wednesday, January 30, 2019
48 Selafaz Cinta EP48 Thursday, January 31, 2019
49 Selafaz Cinta EP49 Friday, February 01, 2019
50 Selafaz Cinta EP50 Monday, February 04, 2019
51 Selafaz Cinta EP51 Tuesday, February 05, 2019
52 Selafaz Cinta EP52 Wednesday, February 06, 2019
53 Selafaz Cinta EP53 Thursday, February 07, 2019
54 Selafaz Cinta EP54 Friday, February 08, 2019
55 Selafaz Cinta EP55 Monday, February 11, 2019
56 Selafaz Cinta EP56 Tuesday, February 12, 2019
57 Selafaz Cinta EP57 Wednesday, February 13, 2019
58 Selafaz Cinta EP58 Thursday, February 14, 2019
59 Selafaz Cinta EP59 Friday, February 15, 2019
60 Selafaz Cinta Episod Akhir Monday, February 18, 2019

Discover






    close